Blogul la politicieni

Blogul la politicieni

La invitatia Asociatiei Studentilor Sectiei de Marketing, voi participa la Zilele Marketingului 2008. Mai exact, voi sustine seminarul Blogul la politicieni (Cluj, de 22 mai).

Asociaţia Studenţilor Secţiei de Marketing a fost infiinţată în 01.03.2005 la iniţiativa studenţilor acestei secţii din cadrul Facultăţii de Ştiinţe Economice şi Gestiunea Afacerilor Universitatea “Babeş-Bolyai” Cluj Napoca. Asociaţia are ca scop formarea studenţilor din cadrul secţiei de Marketing a FSEGA, pregătirea lor pe plan profesional, fundamentarea bazei teoretice dar mai ales aplicarea acesteia pe cazuri concrete, în practică.

Printre invitati se numara si Madalin Matica. Si, cum seminarul lui este pe 20 mai, voi avea cui sa cer cateva “sfaturi la cald” privitoare la un oras in care nu am mai fost de multa vreme. ;)

Mai multe insemnari din sectiunea: Interioare
Mai multe insemnari despre: , ,

Abonare:

Poti citi insemnarile de pe acest blog prin RSS (click aici) sau te poti abona prin email (click aici).

1 comentariu la “Blogul la politicieni”

  1. Pont: nou si ultim intrat in blogosfera, dar se pare ca vrea fara politica :) , Sebastian Bodu la http://sebastianbodu.wordpress.com/

Scrie un comentariu:

Poti folosi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>